Eterniit laineplaatide müük

Eterniit on enimtuntud katusematerjal euroopas ja kogu maailmas. Väga madal hind, samas paigaldus on kiire ja lihtneTänu pikale elueale (40-70 aastat) on tegemist väga praktilise katusematerjaliga, mis sobib igale kaldkatusele.

Asbestivaba eterniit ehk tsementkiudplaat on veneaegse eterniidi kaasaegne variant. Eterniiti kasutatakse laialt kõikjal Euroopa riikides ja massiliselt ka Eestis. Asbesti asemel kasutatakse naturaalseid tooraineid: lubi, tsement, tselluloos. Armeerimiseks kasutatakse spetsiaalset kiudainet.

Algselt kasutati ainult halli värvimata eterniit, täna pakutakse ka värvitud plaate: grafiit, telliskivi punane, punane, bordoo punane, pruun, must.

Vana katuse vahetamise käigus on mõistlik kasutada just eterniiti, sest siis ei pruugi olla vajadust muuta katusekonstruktsiooni, roovitist ja paigaldada aluskatekilet.

1eterniit.ee müüb kahelt erinevalt tootjalt toodetud eterniiti: Ukraina ja Leedu eterniit.

Asbestivabad kiudtsement laineplaadid (eterniit) on mőeldud kaldkatuste (kaldega kuni 7°) ning ka seinte katmiseks. Laineplaadid on valmistatud mittesüttivast materjalist ning kuuluvad liigituselt mittepőlevate materjalide hulka (klass K1 vastavalt EV ST 620-9:1993). Asbestivabade laineplaatide kasutamisel lähtutakse ehitusnormidest ning tootja paigaldusjuhendist.

SOODUSHINNAGA ETERNIIT!

Hetkel on kõik pakutavad eterniit laineplaadid soodushinnaga.

Soodustusega -45% plaadid on:

    1. Eterniit 1750*1130 HALL VÄRVIMATA (Ukraina) hind 8,7€/plaat (sisaldab KM.). M2 hind vaid 4,35€
    2. Eterniit 1750*1130 VÄRVITUD (Ukraina) hind 10,6€/plaat (sisaldab KM.). M2 hind vaid 5,3€

 

Asbestivaba eterniit Ukrainast​

Kui otsid madala hinnaga ja korralikku katusematerjali, siis vali asbestivaba eterniit Ukrainast. Tehas on kaasaegne ja toodab kolmes erinevas mõõdus ning seitsmes erinevas värvitoonis eterniit laineplaate. Ukraina eterniitkatus kestab tavapäraselt kuni 40-50 aastat ehk ligi pool sajandit ilma omadusi kaotamata. Ukraina eterniidi m2 hind algab vaid 4,5€ koos käibemaksuga!

Asbestivaba eterniit Leedust

Leedu eterniit on hetkel enimlevinud katusematerjale Eestis. Hinnalt on leedu eterniit küll natuke kallim kui Ukraina eterniit, kuid erinevalt Ukraina eterniidist, on sellele lõigatud tehases sisse nurgad ja puuritud kruviaugud. Eterniit laineplaate pakutakse viies erinevas mõõdus ning kaheksas erinevas värvitoonis. Leedu eterniitkatus kestab tavapäraselt kuni 70 aastat ehk ligi kolmveerand sajandit ilma omadusi kaotamata.

Leedus toodetud eterniidi eelised:

  • Tootja annab materjalile koguni 30-aastase garantii ning eluiga on kuni  70 aastat.
  • Lisaks arendasime välja spetsiaalse karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et eterniitplaadid püsiksid kaua esteetilised. Materjali värvigarantii on 5 aastat.
  • Eterniitplaatides kasutatakse spetsiaalset Safety Strips® ohutusribasid, mis annab hea mehaanilise tugevuse ning vastupidavuse purunemisele.
  • Samuti on toodetel juba enne värvimisprotsessi lõigatud nurgad, et vältida plaatide ülekatet ebavajalikes kohtades. Värvitud plaatidesse on puuritud augud, et lihtsustada paigaldamist.
  • Erinevalt kõigist teistest katusematerjali tootjatest (plekk-katused, kivikatused ja eterniit) katab Eternit Baltic 30-aastane materjali kvaliteediga seotud garantii ning 5-aastane värvigarantii kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% garantiitööde maksumusest.

Otsid eterniidi paigaldajat? Vaata siia ja küsi hinnapakkumist.

Sooviksid ise eterniitkatust paigaldada? Eterniidi paigaldus ja vahetusjuhendi leiad siit

Eternit laineplaatide ladustamine. Kui ostad eterniit laineplaate, kuid kohe ei paigalda neid katusele, siis tutvu kindlasti ladustamise juhendiga.